Krbová kamna Jotul F 520 BP černý lak
s třístranným prosklením.
| Výrobce | Jotul |
| Kód produktu | 30049347 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna Jotul F 520 BP - černý lak s třístranným prosklením na otevřeném litinovém
podstavci představují moderní topidlo s čistým spalováním, perfektní regulací, masivním litinovým rámem a světle smaltovanými litinovými vnitřními díly, které zdůrazňují krásu hořícího ohně.
Sklo dvířek je pokovené tenkou vrstvou, která je chrání proti zašpinění. Kamna mají v zadní části systém trysek pro dohořívání zbytkových částic - tzv. CB systém, dno je plné litinové.
Vzduch se rozděluje pod dřevo, na oplach skla a do zadní stěny do CB trysek. Regulace hoření je jednou páčkou pod dvířky .
Kouřovod př. 150 mm lze napojit pouze nahoru. Externí přívod vzduchu pr. 80/100 mm
může být zadní nebo spodní,
Příslušenství na objednávku: sada pro externí přívod vzduchu pr. 80 mm/100 mm,
kryt externího přívodu vzduchu, zámek dvířek pro levou stranu.
Tato kamna o výkonu 7 kW jsou vhodná jak do nových obestaveb, tak do starších domů.
Přestože je to poměrně velké ohniště, funguje perfektně i při sníženém výkonu 3,5 kW.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 7,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 350,0 m3 |
| Účinnost: | 77,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Hmotnost: | 170,0 kg |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,3 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry v mm:: | 594/1000/532 |