Největší krbová kamna Jotul F 500 ECO SE BP - boční přikládání, černý lak, bez ozdobných příček ve dvířkách.
| Výrobce | Jotul |
| Kód produktu | 30058692 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna Jotul F 500 ECO SE BP - boční přikládání, bez ozdobných příček, černý lak jsou největší sálavá litinová kamna klasického designu s moderním čistým spalováním (CB), výkonem 8,8 kW a možností připojení externího přívodu vzduchu pr. 100 mm. Dvířka kamen s velkým sklem jsou bez ozdobné příčky, boční dvířka pro pohodlné přikládání dlouhých polen jsou na levé straně.
Kamna mají v zadní části systém trysek pro dohořívání zbytkových částic
- tzv. CB systém, ohniště je vyloženo vermikulitovými deskami, na dně je litinový rošt s popelníkem, který je přístupný přes samostatná spodní dvířka.
Vzduch se rozděluje při hoření pod rošt, na oplach skla a do zadní stěny do CB trysek.
Regulace hoření je jednou páčkou pod dvířky .
Kouřovod př. 150 mm lze napojit přetočením litinové příruby nahoru nebo dozadu.
Příslušenství na objednávku: sada pro externí přívod vzduchu pr. 100 mm, adaptér UNI pr.150 mm.
Kamna jsou vhodná pro vytápění vtětších domů.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 8,8 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 350,0 m3 |
| Účinnost: | 82,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 632,0 mm |
| Hmotnost: | 200,0 kg |
| Maximální délka polen: | 55,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,4 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry v mm (š./v./hl):: | 793/732/713 |