Krbová kamna Jotul F 400 ECO SE BP černý lak
bez ozdobné mřížky ve dvířkách.
| Výrobce | Jotul |
| Kód produktu | 30058790 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna Jotul F 400 ECO SE BP - černý lak jsou větší sálavá litinová kamna
klasického designu s moderním čistým spalováním (CB), výkonem 7 kW a možností
připojení externího přívodu vzduchu pr. 80 mm. Dvířka kamen mají velké čisté prosklení
bez ozdobné gotické mřížky.
Kamna mají v zadní části systém trysek pro dohořívání zbytkových částic
- tzv. CB systém, ohniště je vyloženo vermikulitovými deskami, na dně je litinový rošt
s popelníkem, který je přístupný přes samostatná spodní dvířka.
Vzduch se rozděluje při hoření pod rošt, na oplach skla a do zadní stěny do CB trysek.
Regulace hoření je jednou páčkou pod dvířky .
Kouřovod př. 150 mm lze napojit přetočením litinové příruby nahoru nebo dozadu.
Příslušenství na objednávku: sada pro externí přívod vzduchu pr. 80 mm,
Kamna jsou vhodná pro vytápění středně velkých domů.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 7,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 280,0 m3 |
| Účinnost: | 84,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 645,0 mm |
| Hmotnost: | 158,0 kg |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,2 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 80,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry v mm:: | 653/748/479 |