Moderní krbová kamna Jotul F 377v2 Advance Hig Top BP s bočním prosklením a mastkovým obkladem, s nástavcem pro akumulační prstence, na podstavci, v černém laku.
| Výrobce | Jotul |
| Kód produktu | 30061058+51050937+50043453+50050923+51050934 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna Jotul F 377v2 Advance High Top BP - boční prosklení, mastkový obklad, nástavec HT, podstavec, černý lak vychází z řady kamen Jotul F 360 s čelním prosklením. Mastkový obklad se během topení naakumuluje a ještě dlouho po vyhasnutí ohně příjemně sálá do prostoru.
Jsou to moderní sálavá litinová kamna srdcovitého tvaru s oblými dvířky, s ohništěm na vysoko, díky kterému je krásný pohled na plameny. Kamna s moderním čistým spalováním (CB) a s možností připojení externího přívodu vzduchu pr. 100 mm dosahují optimálního spalování i při sníženém výkonu 3-4 kW a jsou proto vhodná pro menší domy.
Kamna jsou vyšší o horní nástavec HT (celková výška kamen je 1534 mm !), do kterého je možné osadit 6 kusů akumulačních prstenců ( hmotnost 60 kg), Prstence se během topení nahřejí a potom dlouhou dobu příjemně sálají do prostoru.
Kamna mají litinový plášť, v horní části ohniště je systém trysek pro dohořívání
zbytkových částic - tzv. CB systém, ohniště je vyloženo vermikulitovými deskami,
na dně je rošt a popelník. Regulace hoření je jednou páčkou pod dvířky .
Spodní litinový podstavec má polici a využijete jej pro uložení krbového příslušenství.
Příslušenství na objednávku: sada pro externí přívod vzduchu,
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina+mastek |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,5 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 250,0 m3 |
| Účinnost: | 78,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 026,0 mm |
| Hmotnost: | 271,0 kg |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,2 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 60,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl): | 494/1171/489 |