Moderní krbová kamna Jotul F 368v2 Advance BP v černém laku,
na podstavci s dvířky.
| Výrobce | Jotul |
| Kód produktu | 30061060+51050937+51050944 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna Jotul F 368v2 Advance BP - podstavec s dvířky, černý lak jsou moderní sálavá litinová
kamna srdcovitého tvaru s oblými dvířky, s ohništěm na vysoko, díky kterému je krásný pohled na plameny. Kamna s moderním čistým spalováním (CB) a s možností připojení externího
přívodu vzduchu pr. 100 mm dosahují optimálního spalování i při
sníženém výkonu 3-4 kW a jsou proto vhodná pro menší domy.
Kamna mají litinový plášť, v horní části ohniště je systém trysek pro dohořívání
zbytkových částic - tzv. CB systém, ohniště je vyloženo vermikulitovými deskami,
na dně je rošt a popelník. Regulace hoření je jednou páčkou pod dvířky .
Spodní litinový podstavec s dvířky využijeje pro uložení krbového příslušenství.
Příslušenství na objednávku: sada pro externí přívod vzduchu, mastková horní deska pro
prodloužení akumulace.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,5 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 250,0 m3 |
| Účinnost: | 78,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 025,0 mm |
| Hmotnost: | 179,0 kg |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,2 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl): | 443/1155/456 |