Krbová kamna Jotul F 305 R LL BP - dlouhé nohy, černý lak
se zajímavě tvarovanými dvířky.
| Výrobce | Jotul |
| Kód produktu | 30049937 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna Jotul F 305 R LL BP - dlouhé nohy, černý lak jsou sálavá litinová kamna moderního
nadčasového designu na nohách, s moderním čistým spalováním (CB),
výkonem 7 kW a možností připojení externího přívodu vzduchu pr. 80 mm.
Litinová dvířka kamen s čistými liniemi a širokým prosklením poskytují krásný
pohled do ohně.
Kamna mají v zadní části systém trysek pro dohořívání zbytkových částic
- tzv. CB systém, ohniště je vyloženo vermikulitovými deskami, na dně je litinový rošt
s popelníkem. Kouřovod lze napojit z horní desky nebo zadní stěny.
Regulace hoření je jednou páčkou pod dvířky .
Příslušenství na objednávku: sada pro externí přívod vzduchu pr. 100 mm,
límec pod dvířka , mastková horní deska, konvekční štít zadní.
Kamna jsou vhodná pro vytápění středně velkých domů.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 7,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 250,0 m3 |
| Účinnost: | 79,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 730,0 mm |
| Hmotnost: | 137,0 kg |
| Maximální délka polen: | 41,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,2 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl) : | 560/850/395 |