Krbová kamna Jotul F 200 BP černý lak
s ozdobnou mřížkou ve dvířkách.
| Výrobce | Jotul |
| Kód produktu | 30054641 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna Jotul F 200 BP - černý lak jsou sálavá litinová kamna klasického designu s moderním čistým spalováním (CB), výkonem 5 kW a možností připojení externího přívodu vzduchu pr. 80 mm. Dvířka kamen jsou ozdobena gotickou mřížkou.
Kamna jsou vhodná pro vytápění nízkoenergetických domů.
Kamna mají v zadní části je systém trysek pro dohořívání zbytkových částic - tzv. CB systém, ohniště je vyloženo vermikulitovými deskami, na dně je litinový rošt s popelníkem. Kouřovod lze napojit z horní desky nebo zadní stěny. Regulace hoření je jednou páčkou pod dvířky .
Příslušenství na objednávku: sada pro externí přívod vzduchu pr.80 mm,
kryt přívodu externího vzduchu.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 5,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 200,0 m3 |
| Účinnost: | 82,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 623,0 mm |
| Hmotnost: | 138,0 kg |
| Maximální délka polen: | 37,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,7 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 80,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl) : | 561/755/472 |