Krbová kamna Jotul F 176 Zensoric BP - nástavec High Top, vyšší podstavec, černý lak s automatickou regulací spalování.
| Výrobce | Jotul |
| Kód produktu | 30065522+51062953 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
NOVINKA! Krbová kamna Jotul F 176 Zensoric BP - nástavec High Top, vyšší podstavec, černý lak jsou moderní sálavá litinová kamna ve tvaru válce s obloukovými dvířky, s moderním čistým spalováním (CB) a s automatickou elektronickou regulací přívodu externího vzduchu pro spalování ! Výkonem 5 kW jsou vhodná pro nízkoenergetické domy.
Kamna mají vyšší spodní podstavec a také horní nástavec High Top (celková výška kamen je 1600 mm !), do kterého je možné osadit 5 kusů akumulačních prstenců (hmotnost 52 kg), Prstence se během topení nahřejí a potom dlouhou dobu příjemně sálají do prostoru.
Kamna mají litinový plášť, v horní části ohniště je systém trysek pro dohořívání zbytkových částic - tzv. CB systém, ohniště je vyloženo vermikulitovými deskami, na litinovém dně je výklopný rošt a vnitřní popelník.
Ve spodní části pod dvířky je barevná LED dioda signalizující potřebu přiložení dávky paliva. Oblouková dvířka jsou samozavírací s dřevěnou ručkou.
Kouřovod pr. 150 mm lze napojit nahoru nebo dozadu, externí přisávání vzduchu je zadní
nebo spodní. Na horní desce jsou průduchy pro proudění teplého vzduchu.
Příslušenství na objednávku: sada pro externí přívod vzduchu, akumulační prstence (5 ks)
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 5,0 kW |
| Maximální výkon: | 7,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 120,0 m3 |
| Účinnost: | 76,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 132,0 mm |
| Hmotnost: | 183,0 kg |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,8 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 52,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl): | 492/1600/415 |