Moderní krbová kamna Jotul F 171 Zensoric BP v černém laku s automatickou regulací přísunu vzduchu pro spalování.
| Výrobce | Jotul |
| Kód produktu | 30062948 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
NOVINKA! Krbová kamna Jotul F 171 Zensoric BP - černý lak jsou moderní sálavá litinová
kamna ve tvaru válce s obloukovými dvířky, s moderním čistým spalováním (CB) a s automatickou elektronickou regulací přívodu externího vzduchu pro spalování !
Výkonem 5 kW jsou vhodná pro nízkoenergetické domy.
Kamna mají litinový plášť, v horní části ohniště je systém trysek pro dohořívání zbytkových částic - tzv. CB systém, ohniště je vyloženo vermikulitovými deskami, na dně je výklopný rošt a vnitřní popelník.
Ve spodní části pod dvířky je barevná LED dioda signalizující potřebu přiložení dávky paliva.
Oblouková dvířka jsou samozavírací s dřevěnou ručkou.
Kouřovod pr. 150 mm lze napojit nahoru nebo dozadu, externí přisávání vzduchu je zadní nebo spodní. Na horní desce jsou průduchy pro proudění teplého vzduchu.
Do horní části kamen je možné osadit 2 kusy akumulačních prstenců (hmotnost 21 kg), Prstence se během topení nahřejí a potom dlouhou dobu příjemně sálají do prostoru.
Příslušenství na objednávku: sada pro externí přívod vzduchu, akumulační prstence
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 5,0 kW |
| Maximální výkon: | 7,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 120,0 m3 |
| Účinnost: | 76,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 832,0 mm |
| Hmotnost: | 148,0 kg |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,8 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 21,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl): | 492/1100/415 |