Krbová kamna Jotul F 165 S BP s bočním prosklením, mastkovým obkladem, na podstavci. Provedení černý lak
| Výrobce | Jotul |
| Kód produktu | 30044116+51044401 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna Jotul F 165 S BP - boční prosklení, mastkový obklad, na podstavci, provedení černý lak jsou moderní sálavá litinová kamna srdcovitého tvaru, s ohništěm na vysoko, která nabízí pohled na plameny ze všech stran. Mastkový obklad zadní stěny a na horní desce (80 kg) se během topení nahřeje a prodlužuje dobu sálání do prostoru.
Kamna s moderním čistým spalováním (CB) a s možností připojení externího přívodu vzduchu pr. 100 mm dosahují optimálního spalování i při sníženém výkonu 3 kW a jsou proto vhodná pro nízkoenergetické domy.
Kamna mají litinový plášť, v horní části ohniště je systém trysek pro dohořívání zbytkových částic - tzv. CB systém, ohniště je vyloženo vermikulitovými deskami, na dně je litinový rošt a popelník.
Regulace hoření je jednou páčkou pod dvířky .
Uzavíratelný prostor pod ohništěm můžete využít např. na uložení třísek a podpalu.
Příslušenství na objednávku: sada pro externí přívod vzduchu pr. 100 mm.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina+mastek |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 5,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 225,0 m3 |
| Účinnost: | 82,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 930,0 mm |
| Hmotnost: | 225,0 kg |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,2 kg |
| Akumulace: | Ano |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl): | 489/1091/517 |