Krbová kamna Jotul F 105 R LL BP - dlouhé nohy, černý lak, vhodná pro nízkoenergetické domy.
| Výrobce | Jotul |
| Kód produktu | 30050007 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna Jotul F 105 R LL BP - dlouhé nohy, černý lak jsou nejmenší litinová kamna moderního designu, přesto s poměrně velkým prosklením, čistým spalováním (CB) a výkonem 4,5 kW. Kamna Jøtul F 105 jsou konstruována tak, aby docílila optimálního spalování při nízkém energetickém výkonu, ale zároveň jsou dostatečně robustní, aby dokázala zahřát i v největších mrazech. Díky kombinaci sálavého a konvekčního tepla vytvářejí velmi příjemné klima a navíc je lze umístit prakticky kamkoli v interiéru. Jøtul F 105 jsou jako stvořená pro nízkoenergetické domy.
Kamna mají v zadní části systém trysek pro dohořívání zbytkových částic - tzv. CB systém, ohniště je vyloženo vermikulitovými deskami , na dně je pevný výklopný litinový rošt s vyjímatelným popelníkem. Kouřovod lze napojit z horní desky nebo zadní stěny. Kamna mají ve spodní části přírubu pro napojení externího přívodu vzduchu pr. 80 mm. Regulace hoření je páčkou pod dvířky,
Volitelné příslušenství: litinový límec pod dvířka, mastková horní deska , zadní konvekční štít,
sada pro externí přísun vzduchu.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 4,5 kW |
| Maximální výkon: | 6,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 120,0 m3 |
| Účinnost: | 83,0 % |
| Průměr odkouření: | 125 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 590,0 mm |
| Hmotnost: | 97,0 kg |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,5 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 80,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl) : | 410/690/325 |