Krbová kamna Jotul F 100 ECO.2 LL BP černý lak s ozdobnou mřížkou ve dvířkách.
| Výrobce | Jotul |
| Kód produktu | 30059879 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna Jotul F 100 ECO.2 LL BP - černý lak jsou sálavá litinová kamna klasického designu
s dvířky s ozdobnou mřížkou, velkým prosklením, čistým spalováním (CB) a výkonem 4,9 kW .
Kamna mají v zadní části systém trysek pro dohořívání zbytkových částic
- tzv. CB systém, ohniště je vyloženo vermikulitovými deskami, na dně je výklopný
litinový rošt s vyjímatelným popelníkem. Kouřovod lze napojit z horní desky nebo
zadní stěny. Regulace primárního vzduchu pro hoření je páčkou pod dvířky,
regulace sekundárního vzduchu na oplach skla je šoupátkem nad dvířky.
Terciální vzduch je přednastaven z výroby.
Kamna jsou vhodná pro vytápění nízkoenergetických domů.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 4,9 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 200,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 526,0 mm |
| Hmotnost: | 89,0 kg |
| Maximální délka polen: | 35,0 cm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl) : | 528/630/336 |