Krbová vložka Jonava IV s velkým čelním prosklením
je vhodná do větších interiérů.
| Výrobce | Haas + Sohn |
| Kód produktu | 0618018600000 |
| Dostupnost | 2 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová vložka Jonava IV s velkým čelním prosklením, o výkonu 8 kW je vhodná pro středně velké interiéry. Vložka je ocelová, dveře jsou černě smaltované, což usnadňuje jejich údržbu.
Vystýlka z žárobetonu zajišťuje dokonalé spalování. Na dně je rošt s popelníkem.
Krbová vložka má odkouření nahoru pr. 180 mm a hrdlo pro připojení externího
přisávání vzduchu pr. 100 mm. Přiváděný vzduch se rozděluje pod rošt a na oplach skla.
Vložka má kliku na pravé straně, nožky jsou výškově nastavitelné.
Volitelné příslušenství: stojan pod krbovou vložku, zazdívací rámeček černý lak, zazdívací
rámeček černý smalt.
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | Rovné |
| Nominální výkon: | 8,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 149,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,3 kg |
| Průměr odkouření: | 180 mm |
| Hmotnost: | 148,0 |
| Maximální délka polen: | 45,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl): | 781/1282/455 |