Krbová vložka Intra SM BL OPTI - levé
rohové prosklení pro konvekční i akumulační provoz.
| Výrobce | Defro Home |
| Kód produktu | Q08 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová vložka INTRA SM BL OPTI - levé rohové prosklení je výkonem 8 kW (3,2 - 9,6 kW) vhodná do středně velkých domů. Je určena pro konvekční i akumulační krby s odvětrávací mřížkou.
Vložku Intra můžete doplnit akumulačními prvky (horní, boční a zadní sady - dle modelu vložky)
pro prodloužení předávání mírného sálavého tepla do interiéru.
Dělené sklo dvířek Blackline je designově potištěno. Dvířka se otevírají do boku, panty jsou na levé straně, klika vpravo.
Ve spodní části vložky je box pro napojení externího přisávání vzduchu, je možné i napojení z boční strany. Vzduch se rozděluje na primární - pod rošt - a sekundární - na oplach skla. Regulace množství vzduchu je pod dvířky jedním ovládacím prvkem.
Spalovací komora je vyložena masivním žáruvzdorným materiálem, který je vyztužený ocelovými drátky proti popraskání. Vystýlka je dostupná ve světlém nebo černém provedení dle přání zákazníka.
Na dně topeniště je výklopný rošt a vnitřní popelník.
Inovativní systém vedení spalin v horní části ohniště zvyšuje účinnost a ekologičnost krbové vložky.
Možnost dodání krbové vložky včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | Rohové |
| Nominální výkon: | 8,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 200,0 m3 |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,5 kg |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Hmotnost: | 205,0 |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl): | 767/1233/521 |