Krbová kamna Inspire 55H - s dřevníkem a litinovými dvířky jsou ideálním řešením pro vytápění chat a chalup.
| Výrobce | Heta |
| Kód produktu | 80550200 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Ocelová krbová kamna Inspire 55HK - s dřevníkem a plotýnkou vynikají širokým ohništěm na polena dlouhá až 54 cm a účinným spalováním ! Na hordní desce je zabudovaná litinová varná plotýnka pro ohřev pokrmů ! Kamna s širokým rovným sklem, které maximalizuje pohled na tančící plameny, nabízí velice precizní regulovatelnost výkonu již od 2 kW , čisté spalování s vysokou účinností vč. oplachu skla sekundárním vzduchem a komfortní obsluhu jedním ovládacím prvkem.
Kamna mají litinová dvířka a ocelový plášť z plechu tl. 5 mm, litinové dno s otočným roštem, vystýlku z vermikulitu, Otvírání dvířek je pomocí nerezové kliky, která se během topení nenahřeje tolik jako standartní ocel. Regulace vzduchu je jedním táhlem pod dvířky. Samozřejmostí je možnost napojení externího přívodu vzduchu, kouřovod pr. 120 mm je horní nebo zadní.
Kamna stojí na otevřeném ocelovém dřevníku, kam můžete uložit krbové příslušenství nebo třísky.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,0 kW |
| Maximální výkon: | 10,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 200,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Průměr odkouření: | 120 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 806,0 mm |
| Hmotnost: | 137,0 kg |
| Maximální délka polen: | 54,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 3,0 kg |
| Varná plotýnka: | Ano |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 652/910/406 |
| Rozměr varné plotýnky (š./hl):: | 157/420 |