Krbová kamna Inspire 45 s litinovými dvířky jsou ideálním řešením pro vytápění menších prostor.
| Výrobce | Heta |
| Kód produktu | 80520000 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Ocelová krbová kamna Inspire 45 na nízkých nožkách vynikají malými rozměry a účinným spalováním ! Kamna s velkým rovným sklem na šířku, které maximalizuje pohled na tančící plameny, nabízí velice precizní regulovatelnost výkonu již od 1,5 kW , čisté spalování s vysokou účinností vč. oplachu skla sekundárním vzduchem a komfortní obsluhu jedním ovládacím prvkem.
Díky malé výšce můžete kamna umístit např. do starého otevřeného krbu.
Kamna mají litinová dvířka a ocelový plášť z plechu tl. 5 mm, litinové dno s otočným roštem, vystýlku z vermikulitu, Otvírání dvířek je pomocí nerezové kliky, která se během topení nenahřeje tolik jako standartní ocel. Regulace vzduchu je jedním táhlem pod dvířky. Samozřejmostí je možnost napojení externího přívodu vzduchu, kouřovod pr. 120 mm je horní nebo zadní.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 4,5 kW |
| Maximální výkon: | 7,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 140,0 m3 |
| Účinnost: | 84,0 % |
| Průměr odkouření: | 120 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 451,0 mm |
| Hmotnost: | 88,0 kg |
| Maximální délka polen: | 42,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,2 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 540/555/377 |