Krbová kamna modelové řady Icon-Line Moderna - boční proskleni jsou ideálním řešením pro vytápění menších
prostor nebo nízkoenergetických objektů.
| Výrobce | Heta |
| Kód produktu | 9012-026340 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Krbová kamna Icon-line Moderna - boční prosklení vynikají kompaktní velikostí a jemným minimalistickým a zároveň luxusním vzhledem zaoblených tvarů s litinovými dvířky a velkým designovým potištěným sklem a bočním prosklením, které maximalizuje pohled na tančící plameny. Kamna nabízí velice precizní regulovatelnost výkonu již od 2 kW , čisté spalování s vysokou účinností včetně oplachu skla sekundárním vzduchem a komfortní obsluhu jedním ovládacím prvkem.
Obklad kamen je ocelový, navíc můžete na horní desku osadit akumulační mastkovou desku .
Kamna mají bezroštovou konstrukci topeniště, díky které dochází k maximálnímu prohoření
paliva s nízkými emisemi ve spalinách. Vystýlka kamen je z vermikulitu. Regulace vzduchu
(primárního, sekundárního i terciálního) je kolečkem pod dvířky, které je potaženo speciálním nehořlavým materiálem, tak, aby při obsluze kamen nedocházelo k popálení.
Otvírání dvířek je pomocí madla na dvířkách. Madlo můžete umístit do dvou poloh - horního nebo
spodního pravého roku dvířek.
Ve spodní části je otevřený úložný prostor na dřevo, zavírací spodní dvířka je možné objednat
(volitelné příslušenství).
Před kamna můžete na podlahu položit kalené podkladové sklo o velikosti 610x910x6 mm.
PŘEDNOSTI KAMEN ICON-LINE MODERNA - boční prosklení:
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,2 kW |
| Maximální výkon: | 9,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 180,0 m3 |
| Účinnost: | 79,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 889,0 mm |
| Hmotnost: | 109,0 kg |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,6 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 489/1046/426 |