Krbová kamna Icon-Line Eclipse jsou ideálním řešením pro vytápění menších prostor nebo nízkoenergetických a pasivních objektů.
| Výrobce | Heta |
| Kód produktu | 9011-027101 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Nová modelová řada kamen Icon-Line Eclipse vyniká kompaktní velikostí a jemným minimalistickým a zároveň luxusním vzhledem zaoblených tvarů s velkým keramickým sklem, které maximalizuje pohled na tančící plameny. Kamna nabízí velice precizní regulovatelnost výkonu již od 2 kW , čisté spalování s vysokou účinností vč. oplachu skla sekundárním vzduchem a komfortní obsluhu jedním ovládacím prvkem.
Kamna jsou v nabidce ve variantě s čelním prosklením nebo s možností prosklení z obou bočních stran. Obklad kamen může být ocelový, s mastkovou horní deskou nebo s kompletním obkladem z mastkového akumulačního kamene.
Kamna mají bezroštovou konstrukci topeniště, díky které dochází k maximálnímu prohoření
paliva s nízkými emisemi ve spalinách. Topeniště je vyloženo vermikulitovými tvarovkami.
V základním provedení je pod kamny otevřený úložný prostor, navíc lze objednat spodní dvířka.
Dvířka jsou litinová. Otvírání dvířek je pomocí madla na dvířkách.
Regulace vzduchu je kolečkem pod dvířky, které je potaženo speciálním nehořlavým materiálem, tak, aby při obsluze kamen nedocházelo k popálení.
Na horní desce kamen jsou otvory pro konvekční proudění ohřátého vzduchu do prostoru.
Kouřovod pr. 150 mm lze napojit nahoru/dozadu, samozřejmosti je možnost externího přisávání vzduchu pro hořeni.
Před kamna můžete na podlahu položit kalené podkladové sklo o velikosti 610x910x6 mm.
PŘEDNOSTI KAMEN ICON-LINE ECLIPSE:
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 5,4 kW |
| Maximální výkon: | 9,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 150,0 m3 |
| Účinnost: | 79,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 785,0 mm |
| Hmotnost: | 91,0 kg |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 454/935/394 |