Krbová kamna Icon-Line Eclipse XL - obklad mastek jsou ideálním řešením pro vytápění středně velkých prostor nebo nízkoenergetických objektů.
| Výrobce | Heta |
| Kód produktu | 9010-026000+9010KON1200 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Modelová řada kamen Icon-Line Eclipse XL - obklad mastek vyniká kompaktní velikostí a jemným minimalistickým a zároveň luxusním vzhledem zaoblených tvarů s širokým keramickým sklem, které maximalizuje pohled na tančící plameny. Kamna nabízí velice precizní regulovatelnost výkonu již od 3,5 kW , čisté spalování s vysokou účinností vč. oplachu skla sekundárním vzduchem a komfortní obsluhu jedním ovládacím prvkem.
Kamna jsou v nabidce ve variantě s čelním prosklením, obklad boků kamen a horní desky je z mastkového akumulačního kamene.
V základním provedení je pod kamny otevřený úložný prostor, navíc lze objednat spodní dvířka.
Kamna mají bezroštovou konstrukci topeniště, díky které dochází k maximálnímu prohoření
paliva s nízkými emisemi ve spalinách. Topeniště je vyloženo vermikulitovými tvarovkami.
Dvířka kamen jsou litinová. Otvírání dvířek je pomocí madla na boční straně dvířek.
Regulace vzduchu je kolečkem pod dvířky, které je potaženo speciálním nehořlavým materiálem, tak, aby při obsluze kamen nedocházelo k popálení.
Na horní desce kamen jsou otvory pro konvekční proudění ohřátého vzduchu do prostoru.
Kouřovod pr. 150 mm lze napojit nahoru/dozadu, samozřejmosti je možnost externího přisávání vzduchu pro hořeni.
Před kamna můžete na podlahu položit kalené podkladové sklo o velikosti 610x1080x6 mm.
PŘEDNOSTI KAMEN ICON-LINE ECLIPSE XL - obklad mastek:
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+litina+kámen |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 7,1 kW |
| Maximální výkon: | 9,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 200,0 m3 |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 848,0 mm |
| Hmotnost: | 185,0 kg |
| Maximální délka polen: | 45,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,8 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 665/1000/447 |