Krbová kamna Icon-Line Eclipse - boční prosklení, obklad mastek jsou ideálním řešením pro vytápění menších prostor nebo nízkoenergetických a pasivních objektů.
| Výrobce | Heta |
| Kód produktu | 9011-027102+9011KON1201 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna Icon-Line Eclipse - boční prosklení, obklad mastek vyniká kompaktní velikostí a jemným minimalistickým a luxusním vzhledem zaoblených tvarů s velkým zaobleným prosklením, které maximalizuje pohled na hořící plameny. Kamna nabízí velice precizní regulovatelnost výkonu již od 2 kW , čisté spalování s vysokou účinností vč. oplachu skla sekundárním vzduchem a komfortní obsluhu jedním ovládacím prvkem. Mastek je akumulační materiál s výbornými akumulačními vlastnostmi, takže nahřátý plášť dlouhou dobu drží teplo.
Kamna mají bezroštovou konstrukci topeniště, díky které dochází k maximálnímu prohoření paliva s nízkými emisemi ve spalinách. Ve spodní části je otevřený prostor pro uložení dřeva. Prostor lze uzavřít dvířky, která je možné objednat jako volitelné příslušenství.
Dvířka topeniště jsou litinová. Otvírání dvířek je pohodlné pomocí madla na dvířkách.
Regulace vzduchu je kolečkem pod dvířky, které je potaženo speciálním nehořlavým materiálem, tak, aby při obsluze kamen nedocházelo k popálení.
Před kamna můžete na podlahu položit kalené podkladové sklo o velikosti 610x910x6 mm.
PŘEDNOSTI KAMEN ICON-LINE ECLIPSE - boční prosklení, obklad mastek:
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+litina+kámen |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 5,4 kW |
| Maximální výkon: | 7,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 120,0 m3 |
| Účinnost: | 79,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 785,0 mm |
| Hmotnost: | 127,0 kg |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,3 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.):: | 454/935/394 |