Krbová vložka Hoxter Ucka 35/80/35/50 Sh
s výsuvnými dvířky a menší zástavbovou
hloubkou.
| Výrobce | Hoxter |
| Kód produktu | H1001678 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Krbová vložka Hoxter Ucka 35/80/35/50 Sh - třístranné prosklení, s výsuvnými
dvířky a menší zástavbovou hloubkou vynikne v každém interiéru.
I přes velké rozměry má vložka díky menší zástavbové hloubce nominální výkon 7 kw
- při přímém napojení na komín (bez akumulace).
Dvířka s designovým podtmaveným okrajem se otvírají vsunutím nahoru,
madlo je na čelní straně . Sklo je jednoduché dělené.
Ohniště je výborně utěsněno, proto je regulace spalování jednou páčkou pod
dvířky jemná a přesná.
Vystýlka ze žáruvzdorných šamotových desek může být světlá nebo tmavá,
ohniště je bezroštové, Externí přísun vzduchu je samozřejmostí, odkouření
pr. 200 mm nebo 180 mm.
Vložka Ucka 35/80/35/50 Sh je vhodná do konvekčních i akumulačních uzavřených staveb
krbů a lze ji doplnit sadou užších akumulačních prstenců .
Upozornění:
Krby a kamna firmy Hoxter jsou špičkové výrobky, které nejsou určeny ke stavbě
svépomocí, proto je nelze koupit na e-shopu samostatně. Informaci o ceně Vám
rádi sdělíme na vyžádání.
Topidla Hoxter dodáváme vždy včetně instalace nebo stavby celého krbu.
Cena montáže není v ceně výrobku. Cenu montáže stanoví kamnář.
Při instalaci do rodinného domu je sazba DPH 12%.
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | třístranné |
| Nominální výkon: | 7,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 160,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,0 kg |
| Průměr odkouření: | 200 mm |
| Hmotnost: | 185,0 |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Rozměr v mm: (š./v./hl):: | 866/1201/473 |