Krbová vložka Hoxter Ucka 35/45/35/50 Sh,
výsuvné otvírání dvířek je vhodná do moderních
akumulačních obestaveb.
| Výrobce | Hoxter |
| Kód produktu | H1001687 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Krbová vložka Hoxter Ucka 35/45/35/50 Sh - třístranné rohové prosklení,
výsuvné otvírání dvířek, menší zástavbová hloubka je vhodná do moderních
akumulačních staveb.
Dvířka s designovým podtmaveným okrajem se otvírají vysunutím nahoru,
madlo je na čelní straně . Sklo je vždy jednoduché dělené.
Ohniště je výborně utěsněno, proto je regulace spalování jednou páčkou pod
dvířky jemná a přesná.
Vystýlka ze žáruvzdorných šamotových desek může být světlá nebo tmavá,
ohniště je bezroštové, Externí přísun vzduchu je samozřejmostí, odkouření
pr. 180 mm.
Vložka Ucka 35/45/35/50 Sh - třístranné rohové prosklení je vhodná do
akumulačních uzavřených staveb krbů a lze ji doplnit sadou užších akumulačních
prstenců S.
Upozornění:
Krby a kamna firmy Hoxter jsou špičkové výrobky, které nejsou určeny ke stavbě
svépomocí, proto je nelze koupit na e-shopu samostatně. Informaci o ceně Vám
rádi sdělíme na vyžádání.
Topidla Hoxter dodáváme vždy včetně instalace nebo stavby celého krbu.
Cena montáže není v ceně výrobku. Cenu montáže stanoví kamnář.
Při instalaci do rodinného domu je sazba DPH 12%.
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | třístranné |
| Výkon topeniště: | 12,0 kW |
| Průměrný tepelný výkon: | 1,2 kW |
| Doba akumulace: | 8,0 h |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 3,0 kg |
| Průměr odkouření: | 180 mm |
| Hmotnost: | 135,0 |
| Maximální délka polen: | 35,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Rozměr v mm: (š./v./hl):: | 629/1087/398 |