Krbová vložka HAKA 89/45a - zadní přikládání, litinová kopule , s širokým ohništěm moderního formátu.
| Výrobce | Hoxter |
| Kód produktu | H1001260 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Krbová vložka HAKA 89/45a - zadní přikládání, litinová kopule, s moderním širokým ohništěm a bočním otvíráním dvířek je určena pro akumulační stavby s napojenou akumulační masou nebo pro přímé napojení na komín .
Čelní dvířka s designovým podtmaveným okrajem se otvírají do boku, panty jsou volitelné levé/pravé, sklo je volitelné jednoduché nebo dvojité. Zadní dvířka jsou plná, určená pro přikládání dřeva
z druhé místnosti, např. technické místnosti nebo z chodby.
Ohniště je výborně utěsněno, proto je regulace spalování jednou páčkou pod dvířky jemná a přesná. Vystýlka ze žáruvzdorných šamotových desek může být světlá nebo tmavá, ohniště je bezroštové, Externí přísun vzduchu je samozřejmostí, odkouření je pr. 180 mm.
Vložka Haka 89/45a je vhodná do akumulačních uzavřených staveb krbů a hypokaustů.
Upozornění:
Krby a kamna firmy Hoxter jsou špičkové výrobky, které nejsou určeny ke stavbě
svépomocí, proto je nelze koupit na e-shopu samostatně. Informaci o ceně Vám
rádi sdělíme na vyžádání.
Topidla Hoxter dodáváme vždy včetně instalace nebo stavby celého krbu.
Cena montáže není v ceně výrobku. Cenu montáže stanoví kamnář.
Při instalaci do rodinného domu je sazba DPH 12%.
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | zadní přikládací dvířka |
| Nominální výkon: | 9,0 kW |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,5 kg |
| Průměr odkouření: | 160 mm |
| Hmotnost: | 355,0 |
| Maximální délka polen: | 70,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm: (š./v./hl): | 1039/1131/573-693 |