Krbová vložka HAKA 80/50 Sh s menší zástavbovou
hloubkou a výsuvným otvíráním dvířek.
| Výrobce | Hoxter |
| Kód produktu | H1001666 |
| Dostupnost | skladem |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Krbová vložka HAKA 80/50 Sh s menší zástavbovou hloubkou a výsuvným
otvíráním dvířek má velmi žádaný, moderní formát skla 80x50 cm na šíroko
pro krásný pohled do ohně a menší zástavbovou hloubku ohniště, takže
je vhodná do moderních nízkoenergetických domů.
Dvířka s designovým podtmaveným okrajem se otvírají vysunutím nahoru, sklo je volitelné jednoduché nebo dvojité. Pro čištění skla je možné pomocí dvou páček dvířka vyklopit dopředu .
Ohniště je výborně utěsněno, proto je regulace spalování jednou páčkou pod
dvířky jemná a přesná.
Vystýlka ze žáruvzdorných šamotových desek může být světlá nebo tmavá,
ohniště je bezroštové, Externí přísun vzduchu je samozřejmostí, odkouření
pr. 180 mm.
Vložka Haka 80/50 Sh je vhodná do konvekčních i akumulačních uzavřených staveb
krbů a lze ji doplnit sadou užších akumulačních prstenců S .
Tuto krbovou vložku s čelním prosklením si můžete prohlédnout na naší prodejně v Ratajích !
Upozornění:
Krby a kamna firmy Hoxter jsou špičkové výrobky, které nejsou určeny ke stavbě
svépomocí, proto je nelze koupit na e-shopu samostatně. Informaci o ceně Vám
rádi sdělíme na vyžádání.
Topidla Hoxter dodáváme vždy včetně instalace nebo stavby celého krbu.
Cena montáže není v ceně výrobku. Cenu montáže stanoví kamnář.
Při instalaci do rodinného domu je sazba DPH 12%.
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | Rovné |
| Nominální výkon: | 8,0 kW |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,4 kg |
| Průměr odkouření: | 160 mm |
| Hmotnost: | 280,0 |
| Maximální délka polen: | 65,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm: (š./v./hl): | 957/1290/445 |