Krbová vložka HAKA 63/51WT s teplovodním
výměníkem a oboustranným prosklením, tzv. Tunel.
| Výrobce | Hoxter |
| Kód produktu | H1000586 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Krbová vložka HAKA 63/51WT s teplovodním výměníkem, oboustranným rovným prosklením, tzv. Tunel má oblíbený moderní formát skla 60x50 cm na šíroko pro krásný pohled do ohně z obou stran. Vynikne jako dělící prvek velkých místností.
Celkový výkon je 14,5 kW, z toho výkon teplovodního výměníku je 8,1 kW, výkon do vzduchu je cca
6,4 kW.
Dvířka s designovým podtmaveným okrajem se otvírají do boku, panty jsou volitelné levé/pravé, sklo je vždy dvojité. Zadní dvířka mají vždy panty vlevo.
Ohniště je výborně utěsněno, proto je regulace spalování jednou páčkou pod dvířky jemná a přesná.
Vystýlka ze žáruvzdorných šamotových desek může být světlá nebo tmavá, ohniště je bezroštové, Externí přísun vzduchu je samozřejmostí, odkouření pr. 200 mm.
Součástí dodávky je termostatický ventil pro ochlazovací smyčku, pojišťovací
ventil 2,5 bar, odvzdušňovací ventil a čistící kartáč na výměník.
Upozornění:
Krby a kamna firmy Hoxter jsou špičkové výrobky, které nejsou určeny ke stavbě
svépomocí, proto je nelze koupit na e-shopu samostatně. Informaci o ceně Vám
rádi sdělíme na vyžádání.
Topidla Hoxter dodáváme vždy včetně instalace nebo stavby celého krbu.
Cena montáže není v ceně výrobku. Cenu montáže stanoví kamnář.
Při instalaci do rodinného domu je sazba DPH 12%.
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | oboustranné (tunel) |
| Nominální výkon: | 14,5 kW |
| Teplovodní výměník: | Ano |
| Výkon výměníku: | 8,1 kW |
| Objem vody ve výměníku: | 52,0 l |
| Vychlazovací smyčka: | Ano |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 4,0 kg |
| Průměr odkouření: | 200 mm |
| Hmotnost: | 303,0 |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150,0 mm |
| Rozměr v mm (š./v./hl.): | 720/1390/566 |