Krbová vložka Hoxter Haka 63/51 T s oboustranným
prosklením, tzv. tunel, s bočním otvíráním dvířek.
| Výrobce | Hoxter |
| Kód produktu | H1000690 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Krbová vložka Hoxter Haka 63/51 T s oboustranným prosklením, tzv. tunel,
s bočním otvíráním dvířek a ocelovým teplovzdušným výměníkem je vhodná jako
dělící prvek do velké místnosti, např. mezi jídelnu a obývací pokoj.
Dvířka lze otevírat z obou stran, ovládání vzduchu je vždy pod čelními dvířky.
Panty dvířek jsou volitelné pravé/levé, sklo může být jednoduché nebo dvojité.
Ohniště je výborně utěsněno, proto je regulace spalování jednou páčkou pod
dvířky jemná a přesná. Vystýlka ze žáruvzdorných šamotových desek může být
světlá nebo tmavá, ohniště je bezroštové, Externí přísun vzduchu je samozřejmostí,
odkouření pr. 200 mm.
Vložka Haka 63/51 T s ocelovým výměníkem je vhodná do konvekčních staveb
krbů.
Upozornění:
Krby a kamna firmy Hoxter jsou špičkové výrobky, které nejsou určeny ke stavbě
svépomocí, proto je nelze koupit na e-shopu samostatně. Informaci o ceně Vám
rádi sdělíme na vyžádání.
Topidla Hoxter dodáváme vždy včetně instalace nebo stavby celého krbu.
Cena montáže není v ceně výrobku. Cenu montáže stanoví kamnář.
Při instalaci do rodinného domu je sazba DPH 12%.
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | oboustranné (tunel) |
| Nominální výkon: | 13,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 280,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 3,8 kg |
| Průměr odkouření: | 200 mm |
| Hmotnost: | 245,0 |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Rozměr v mm: (š./v./hl):: | 720/1422/566 |