Krbová vložka HAKA 63/51 akumulační nástavba
s ohništěm na šířku a bočním otvíráním dvířek.
| Výrobce | Hoxter |
| Kód produktu | H1000865 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Krbová vložka HAKA 63/51 akumulační nástavba s ohništěm na šíroko a bočním
otvíráním dvířek je určena pro akumulační stavby. Výkon topeniště s akumulační hmotou
je 24 kW a je předáván do prostoru postupným sáláním .
Dvířka s designovým podtmaveným okrajem se otvírají do boku, panty jsou
volitelné levé/pravé, sklo je volitelné jednoduché nebo dvojité.
Ohniště je výborně utěsněno, proto je regulace spalování jednou páčkou pod
dvířky jemná a přesná. Vystýlka ze žáruvzdorných šamotových desek může být světlá nebo
tmavá, ohniště je bezroštové, Externí přísun vzduchu je samozřejmostí, odkouření je
pr. 180 mm.
Vložka Haka 63/51 je vhodná do akumulačních uzavřených staveb krbů a hypokaustů.
Upozornění:
Krby a kamna firmy Hoxter jsou špičkové výrobky, které nejsou určeny ke stavbě
svépomocí, proto je nelze koupit na e-shopu samostatně. Informaci o ceně Vám
rádi sdělíme na vyžádání.
Topidla Hoxter dodáváme vždy včetně instalace nebo stavby celého krbu.
Cena montáže není v ceně výrobku. Cenu montáže stanoví kamnář.
Při instalaci do rodinného domu je sazba DPH 12%.
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | Rovné |
| Výkon topeniště: | 24,0 kW |
| Průměrný tepelný výkon: | 2,4 kW |
| Doba akumulace: | 8,0 h |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 6,0 kg |
| Průměr odkouření: | 180 mm |
| Hmotnost: | 365,0 |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm: (š./v./hl): | 710/1765/512 |