Krbová vložka Hoxter Haka 63/51 a - zadní přikládací dvířka, s ocelovým teplovzdušným výměníkem
| Výrobce | Hoxter |
| Kód produktu | H1000676 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Krbová vložka Hoxter Haka 63/51 a - zadní přikládání, ocelový výměník, s bočním otvíráním dvířek
má výkon 13 kW a je proto vhodná pro vytápění větších prostor. Zadní plná dvířka využijete pro přikládání dřeva např. z technické místnosti za pokojem.
Ovládání vzduchu je vždy pod čelními dvířky, panty dvířek jsou volitelné pravé/levé, sklo může být jednoduché nebo dvojité.
Ohniště je výborně utěsněno, proto je regulace spalování jednou páčkou pod dvířky jemná a přesná. Vystýlka ze žáruvzdorných šamotových desek může být světlá nebo tmavá, ohniště je bezroštové, Externí přísun vzduchu je samozřejmostí, odkouření pr. 200 mm.
Vložka Haka 63/51 a s litinovou kopulí je vhodná do konvekčních staveb krbů i do akumulačních staveb s připojenou akumulační masou.
Upozornění:
Krby a kamna firmy Hoxter jsou špičkové výrobky, které nejsou určeny ke stavbě
svépomocí, proto je nelze koupit na e-shopu samostatně. Informaci o ceně Vám
rádi sdělíme na vyžádání.
Topidla Hoxter dodáváme vždy včetně instalace nebo stavby celého krbu.
Cena montáže není v ceně výrobku. Cenu montáže stanoví kamnář.
Při instalaci do rodinného domu je sazba DPH 12%.
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | zadní přikládací dvířka |
| Nominální výkon: | 13,0 kW |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 3,8 kg |
| Průměr odkouření: | 200 mm |
| Hmotnost: | 215,0 |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 124,9 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm: (š./v./hl):: | 720/1371/581-701 |