Krbová vložka HAKA 60/50 ST - oboustranné prosklení
s menší zástavbovou hloubkou a bočním otvíráním dvířek.
| Výrobce | Hoxter |
| Kód produktu | H1001408 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Krbová vložka HAKA 60/50 ST - oboustranné prosklení s menší zástavbovou
hloubkou a bočním otvíráním dvířek má velmi žádaný, moderní formát
skla 60x50 cm na šíroko pro krásný pohled do ohně a menší zástavbovou
hloubku ohniště, takže je vhodná do moderních nízkoenergetických domů.
Dvířka s designovým podtmaveným okrajem se otvírají do boku, panty jsou
volitelné levé/pravé, sklo je volitelné jednoduché nebo dvojité.
Ohniště je výborně utěsněno, proto je regulace spalování jednou páčkou pod
dvířky jemná a přesná.
Vystýlka ze žáruvzdorných šamotových desek může být světlá nebo tmavá,
ohniště je bezroštové, Externí přísun vzduchu je samozřejmostí, odkouření
pr. 180 mm.
Vložka Haka 60/50 ST je vhodná do konvekčních i akumulačních uzavřených staveb
krbů a lze ji doplnit sadou užších akumulačních prstenců S.
Upozornění:
Krby a kamna firmy Hoxter jsou špičkové výrobky, které nejsou určeny ke stavbě
svépomocí, proto je nelze koupit na e-shopu samostatně. Informaci o ceně Vám
rádi sdělíme na vyžádání.
Topidla Hoxter dodáváme vždy včetně instalace nebo stavby celého krbu.
Cena montáže není v ceně výrobku. Cenu montáže stanoví kamnář.
Při instalaci do rodinného domu je sazba DPH 12%.
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | oboustranné (tunel) |
| Výkon topeniště: | 12,0 kW |
| Průměrný tepelný výkon: | 1,2 kW |
| Doba akumulace: | 8,0 h |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 3,1 kg |
| Průměr odkouření: | 180 mm |
| Hmotnost: | 255,0 |
| Maximální délka polen: | 48,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Rozměr v mm: (š./v./hl):: | 736/993/488 |