Krbová vložka HAKA 37/50WI s teplovodním výměníkem
a izolovaným pláštěm, s bočním otvíráním dvířek.
| Výrobce | Hoxter |
| Kód produktu | H1000039 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Krbová vložka HAKA 37/50WI s teplovodním výměníkem a izolovaným pláštěm, s bočním
otvíráním dvířek má moderní formát skla 37x50 cm na výšku.
Výkon teplovodního výměníku je 6,4 kW , výkon do vzduchu je cca 1,6 kW.
Dvířka s designovým podtmaveným okrajem se otvírají do boku, panty jsou
volitelné levé/pravé, sklo je vždy dvojité.
Ohniště je výborně utěsněno, proto je regulace spalování jednou páčkou pod
dvířky jemná a přesná.
Vystýlka ze žáruvzdorných šamotových desek může být světlá nebo tmavá,
ohniště je bezroštové, Externí přísun vzduchu je samozřejmostí, odkouření
pr. 150 mm.
Přívod vody a výstup vody do otopné soustavy je z čelního pohledu na pravé straně.
Chladicí smyčka je zabudovaná v horní části vložky.
Součástí dodávky je termostatický ventil pro ochlazovací smyčku, pojišťovací
ventil 2,5 bar, odvzdušňovací ventil a čistící kartáč na výměník.
Upozornění:
Krby a kamna firmy Hoxter jsou špičkové výrobky, které nejsou určeny ke stavbě
svépomocí, proto je nelze koupit na e-shopu samostatně . Informaci o ceně Vám
rádi sdělíme na vyžádání.
Topidla Hoxter dodáváme vždy včetně instalace nebo stavby celého krbu.
Cena montáže není v ceně výrobku. Cenu montáže stanoví kamnář.
Při instalaci do rodinného domu je sazba DPH 12%.
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | Rovné |
| Nominální výkon: | 8,0 kW |
| Teplovodní výměník: | Ano |
| Výkon výměníku: | 6,4 kW |
| Objem vody ve výměníku: | 47,0 l |
| Vychlazovací smyčka: | Ano |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,2 kg |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Hmotnost: | 206,0 |
| Maximální délka polen: | 40,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Rozměr v mm (š./v./hl.): | 554/1297/534 |