Krbová vložka HAKA 37/50 výměník vertikální
s ohništěm na výšku a bočním otvíráním dvířek.
| Výrobce | Hoxter |
| Kód produktu | H1000664 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Krbová vložka HAKA 37/50 výměník vertikální s ohništěm na výšku a bočním
otvíráním dvířek má formát skla 37x50 cm a výkon 9 kW, takže je vhodná pro vytápění
středně velkých domů. Ocelový vertikální výměník podpoří konvekční proudění teplého vzduchu.
Dvířka s designovým podtmaveným okrajem se otvírají do boku, panty jsou
volitelné levé/pravé, sklo je volitelné jednoduché nebo dvojité.
Ohniště je výborně utěsněno, proto je regulace spalování jednou páčkou pod
dvířky jemná a přesná. Vystýlka ze žáruvzdorných šamotových desek může být světlá nebo
tmavá, ohniště je bezroštové, Externí přísun vzduchu je samozřejmostí, odkouření je
pr. 150 mm, ale je možné objednat přírubu pr. 180 i 200 mm.
Vložka Haka 37/50 je vhodná do konvekčních i akumulačních uzavřených staveb
krbů a lze ji doplnit sadou užších akumulačních prstenců .
Upozornění:
Krby a kamna firmy Hoxter jsou špičkové výrobky, které nejsou určeny ke stavbě
svépomocí, proto je nelze koupit na e-shopu samostatně. Informaci o ceně Vám
rádi sdělíme na vyžádání.
Topidla Hoxter dodáváme vždy včetně instalace nebo stavby celého krbu.
Cena montáže není v ceně výrobku. Cenu montáže stanoví kamnář.
Při instalaci do rodinného domu je sazba DPH 12%.
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | Rovné |
| Nominální výkon: | 9,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 220,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,6 kg |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Hmotnost: | 147,0 |
| Maximální délka polen: | 40,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm: (š./v./hl): | 488/1291/501 |