Krbová vložka HAKA 37/50 akumulační nástavba
s bočním otvíráním dvířek.
| Výrobce | Hoxter |
| Kód produktu | H1000852 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Krbová vložka HAKA 37/50 akumulační nástavba (5 ks prstenců) s bočním
otvíráním dvířek a prosklením na výšku je vhodná do moderních, dobře
izolovaných objektů .
Spaliny prochází z ohniště dvojitými spirálovitými akumulačními prstenci,
které se nahřejí a následně předávají teplo do pláště obestavby.
Doba akumulace v uzavřené obestavbě s dávkou paliva cca 4,5 kg/h je
cca 8 hodin.
Dvířka s designovým podtmaveným okrajem se otvírají do boku, panty jsou
volitelné levé/pravé, sklo je volitelné jednoduché nebo dvojité.
Ohniště je výborně utěsněno, proto je regulace spalování jednou páčkou pod
dvířky jemná a přesná.
Vystýlka ze žáruvzdorných šamotových desek může být světlá nebo tmavá,
ohniště je bezroštové, Externí přísun vzduchu je samozřejmostí, odkouření
pr. 180 mm.
Akumulační nástavba obsahuje: 5 ks akumulačních prstenců pr.440 mm,
redukci na akum. prstence, litinovou kopuli pr.180 mm s čistícím otvorem
(vč. upínacích sponek).
Upozornění:
Krby a kamna firmy Hoxter jsou špičkové výrobky, které nejsou určeny ke stavbě
svépomocí, proto je nelze koupit na e-shopu samostatně. Informaci o ceně Vám
rádi sdělíme na vyžádání.
Topidla Hoxter dodáváme vždy včetně instalace nebo stavby celého krbu.
Cena montáže není v ceně výrobku. Cenu montáže stanoví kamnář.
Při instalaci do rodinného domu je sazba DPH 12%.
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | Rovné |
| Výkon topeniště: | 18,0 kW |
| Průměrný tepelný výkon: | 1,8 kW |
| Doba akumulace: | 8,0 h |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 4,5 kg |
| Průměr odkouření: | 180 mm |
| Hmotnost: | 303,0 |
| Maximální délka polen: | 40,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Rozměr v mm: (š./v./hl): | 737/1086/399 |
| Rozměr v mm (š./v./hl): | 488/1731/435 |