Krbová vložka HAKA 32/44 S-akumulační nástavba
je nejmenší krbová vložka Hoxter s ohništěm na výšku a bočním otvíráním dvířek, vhodná do akumulačních staveb.
| Výrobce | Hoxter |
| Kód produktu | H1001943 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Krbová vložka HAKA 32/44 S-akumulační nástavba s ohništěm na výšku a bočním
otvíráním dvířek má formát skla 32x440 cm je vhodná pro vytápění nízkoenergetických
a pasivních domů. Sada 5-ti akumulačních prstenců S pr.360 mm prodlouží předávání tepla do prostoru až na 8 hodin. Tato vložka je např. v akumulačních kamnech BLOX 50.
Dvířka s designovým podtmaveným okrajem se otvírají do boku, panty jsou
volitelné levé/pravé, sklo je volitelné jednoduché nebo dvojité.
Ohniště je výborně utěsněno, proto je regulace spalování jednou páčkou pod
dvířky jemná a přesná. Vystýlka ze žáruvzdorných šamotových desek může být světlá nebo
tmavá, ohniště je bezroštové, Externí přísun vzduchu je samozřejmostí, u této malé vložky
je pr. 100 mm. Odkouření je pr. 150 mm.
Upozornění:
Krby a kamna firmy Hoxter jsou špičkové výrobky, které nejsou určeny ke stavbě
svépomocí, proto je nelze koupit na e-shopu samostatně. Informaci o ceně Vám
rádi sdělíme na vyžádání.
Topidla Hoxter dodáváme vždy včetně instalace nebo stavby celého krbu.
Cena montáže není v ceně výrobku. Cenu montáže stanoví kamnář.
Při instalaci do rodinného domu je sazba DPH 12%.
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | Rovné |
| Výkon topeniště: | 12,0 kW |
| Průměrný tepelný výkon: | 1,2 kW |
| Doba akumulace: | 8,0 h |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 3,0 kg |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Hmotnost: | 210,0 |
| Maximální délka polen: | 28,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm: (š./v./hl): | 396/1548/405 |