Krbová vložka ECKA 67/45/51WL s teplovodním výměníkem a levým rohovým prosklením . Dvířka se otevírají do boku.
| Výrobce | Hoxter |
| Kód produktu | H1001823 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Teplovodní krbová vložka ECKA 67/45/51WL - levé rohové prosklení, s bočním otvíráním dvířek má ohniště široké 53 cm a oheň vidíte z více stran.
Celkový výkon krbové vložky je 13 kW, z toho výkon teplovodního výměníku je 7,9 kW , výkon do vzduchu je cca 5,1 kW.
Dvířka s designovým podtmaveným okrajem se otvírají do boku, panty jsou na levé straně, sklo je volitelné : jednosklo ohýbané, dvojsklo ohýbané nebo jednosklo dělené.
Ohniště je výborně utěsněno, proto je regulace spalování jednou páčkou pod dvířky jemná a přesná.
Vystýlka ze žáruvzdorných šamotových desek může být světlá nebo tmavá, ohniště je bezroštové, Externí přísun vzduchu je samozřejmostí, odkouření pr. 200 mm je nahoru nebo šikmo doprava.
Součástí dodávky je termostatický ventil pro ochlazovací smyčku (délka kapiláry 1,3 m),
pojišťovací ventil 2,5 bar, odvzdušňovací ventil a čistící kartáč na výměník.
Upozornění:
Krby a kamna firmy Hoxter jsou špičkové výrobky, které nejsou určeny ke stavbě
svépomocí, proto je nelze koupit na e-shopu samostatně. Informaci o ceně Vám
rádi sdělíme na vyžádání.
Topidla Hoxter dodáváme vždy včetně instalace nebo stavby celého krbu.
Cena montáže není v ceně výrobku. Cenu montáže stanoví kamnář.
Při instalaci do rodinného domu je sazba DPH 12%.
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | Rohové |
| Nominální výkon: | 13,0 kW |
| Teplovodní výměník: | Ano |
| Výkon výměníku: | 7,9 kW |
| Objem vody ve výměníku: | 47,0 l |
| Vychlazovací smyčka: | Ano |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 3,5 kg |
| Průměr odkouření: | 200 mm |
| Hmotnost: | 294,0 |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Rozměr v mm (š./v./hl): | 732/1492/529 |