Krbová vložka Hoxter Ecka 67/45/51 Ra - zadní přikládání, pravé rohové prosklení, litinová kopule.
| Výrobce | Hoxter |
| Kód produktu | H1001097 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Krbová vložka Hoxter Ecka 67/45/51 Ra - zadní přikládání, pravé rohové prosklení , litinová kopule
s bočním otvíráním dvířek. Zadní plná dvířka využijete pro přikládání dřeva např. z technické místnosti za pokojem.
Ovládání vzduchu je pod čelními dvířky, panty dvířek jsou na levé straně, sklo může být jednoduché ohýbané, jednoduché dělené nebo dvojité - to je vždy ohýbané.
Ohniště je výborně utěsněno, proto je regulace spalování jednou páčkou pod dvířky jemná a přesná. Vystýlka ze žáruvzdorných šamotových desek může být světlá nebo tmavá, ohniště je bezroštové, Externí přísun vzduchu je samozřejmostí, odkouření je pr. 180 mm.
Vložka Ecka 67/45/51 Ra s litinovou kopulí je vhodná do uzavřených akumulačních
staveb s připojenou akumulační masou.
Upozornění:
Krby a kamna firmy Hoxter jsou špičkové výrobky, které nejsou určeny ke stavbě
svépomocí, proto je nelze koupit na e-shopu samostatně. Informaci o ceně Vám
rádi sdělíme na vyžádání.
Topidla Hoxter dodáváme vždy včetně instalace nebo stavby celého krbu.
Cena montáže není v ceně výrobku. Cenu montáže stanoví kamnář.
Při instalaci do rodinného domu je sazba DPH 12%.
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | Rohové |
| Výkon topeniště: | 22,0 kW |
| Průměrný tepelný výkon: | 2,2 kW |
| Doba akumulace: | 8,0 h |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 5,5 kg |
| Průměr odkouření: | 180 mm |
| Hmotnost: | 320,0 |
| Maximální délka polen: | 45,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm: (š./v./hl):: | 731/1201/635-755 |