Krbová vložka Hoxter Ecka 67/45/51 Ra - zadní přikládací dvířka, pravé rohové prosklení, akumulační nástavba.
| Výrobce | Hoxter |
| Kód produktu | H1001105 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Krbová vložka Hoxter Ecka 67/45/51 Ra - zadní přikládání, pravý roh, akumulační nástavba
s bočním otvíráním dvířek je určena pro akumulační stavby. Výkon topeniště s akumulační hmotou ( sada 5-ti akumulačních prstenců) je 20 kW a je předáván do prostoru postupným sáláním.
Zadní plná dvířka využijete pro přikládání dřeva např. z technické místnosti za pokojem.
Ovládání vzduchu je pod čelními dvířky, panty dvířek jsou na levé straně, sklo může být jednoduché ohýbané, jednoduché dělené nebo dvojité - to je vždy ohýbané.
Ohniště je výborně utěsněno, proto je regulace spalování jednou páčkou pod dvířky jemná a přesná. Vystýlka ze žáruvzdorných šamotových desek může být světlá nebo tmavá, ohniště je bezroštové, Externí přísun vzduchu je samozřejmostí, odkouření pr. 180 mm.
Vložka Ecka 67/45/51 Ra s akumulační nástavbou je vhodná do uzavřených akumulačních
staveb.
Upozornění:
Krby a kamna firmy Hoxter jsou špičkové výrobky, které nejsou určeny ke stavbě
svépomocí, proto je nelze koupit na e-shopu samostatně. Informaci o ceně Vám
rádi sdělíme na vyžádání.
Topidla Hoxter dodáváme vždy včetně instalace nebo stavby celého krbu.
Cena montáže není v ceně výrobku. Cenu montáže stanoví kamnář.
Při instalaci do rodinného domu je sazba DPH 12%.
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | Rohové |
| Výkon topeniště: | 20,0 kW |
| Průměrný tepelný výkon: | 2,0 kW |
| Doba akumulace: | 7,9 h |
| Obrat paliva/hodinu: | 5,0 kg |
| Průměr odkouření: | 180 mm |
| Hmotnost: | 469,9 |
| Maximální délka polen: | 45,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm: (š./v./hl):: | 731/1730/574-694 |