Krbová vložka Hoxter Ecka 50/35/45 L - levý roh,
s bočním otvíráním dvířek je vhodná do moderních staveb.
Tuto vložku můžete vidět vystavenou na prodejně v Ratajích!
| Výrobce | Hoxter |
| Kód produktu | H1001773 |
| Dostupnost | skladem |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Krbová vložka Hoxter Ecka 50/35/45 L - levé rohové prosklení, boční otvírání
dvířek je vhodná do moderních staveb.
Dvířka s designovým podtmaveným okrajem se otvírají do boku, panty jsou
na levé straně, klika na čelní straně vpravo. Sklo je volitelné jednoduché ohýbané,
jednoduché dělené nebo dvojité - to je vždy ohýbané z jednoho kusu.
Ohniště je výborně utěsněno, proto je regulace spalování jednou páčkou pod
dvířky jemná a přesná.
Vystýlka ze žáruvzdorných šamotových desek může být světlá nebo tmavá,
ohniště je bezroštové, Externí přísun vzduchu je samozřejmostí, odkouření pr. 150 mm.
Vložka Ecka 50/35/45 L je vhodná do konvekčních i akumulačních uzavřených staveb
krbů a lze ji doplnit sadou užších akumulačních prstenců S .
Tuto krbovou vložku s děleným rohovým prosklením si můžete prohlédnout na naší prodejně v Ratajích !
Upozornění:
Krby a kamna firmy Hoxter jsou špičkové výrobky, které nejsou určeny ke stavbě
svépomocí, proto je nelze koupit na e-shopu samostatně. Informaci o ceně Vám
rádi sdělíme na vyžádání.
Topidla Hoxter dodáváme vždy včetně instalace nebo stavby celého krbu.
Cena montáže není v ceně výrobku. Cenu montáže stanoví kamnář.
Při instalaci do rodinného domu je sazba DPH 12%.
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | Rohové |
| Nominální výkon: | 5,9 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 140,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,9 kg |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Hmotnost: | 135,0 |
| Maximální délka polen: | 35,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm: (š./v./hl):: | 565/1123/415 |