Krbová kamna Hede 4D s dřevníkem a čelním prosklením.
| Výrobce | Hede |
| Kód produktu | Hed4D |
| Dostupnost | 2 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Ocelová krbová kamna HEDE 4D masivní kamnářské oceli tl. 5-8 mm v provedení černý lak jsou kamna s elegantně zaoblenými dvířky, čelním prosklením a praktickým úložným dřevníkem, která vyniknou v každém interiéru.
Spalovací komora na polena dlouhá až 38 cm je vyložena vermikulitovými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem. Regulace primárního vzduchu je pod dvířky, regulace sekundárního vzduchu je nad dvířky, terciální vzduch je přednastaven z výroby. Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin.
Otevírání dvířek pro přiložení je možné holou rukou, protože ocelová klika dvířek je dutá se zadním provětráním, takže se během topení ochlazuje a nepálí.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 5,0 kW |
| Maximální výkon: | 8,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 120,0 m3 |
| Účinnost: | 82,7 % |
| Průměr odkouření: | 130 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 830,0 mm |
| Hmotnost: | 105,0 kg |
| Maximální délka polen: | 38,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,6 kg |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 506/918/383 |