Krbová kamna Hede 4D Air s dřevníkem a externím přisáváním vzduchu.
| Výrobce | Hede |
| Kód produktu | Hede4DAir |
| Dostupnost | 2 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Ocelová krbová kamna HEDE 4D Air z masivní kamnářské oceli tl. 5 mm v provedení černý lak jsou kamna s elegantně zaoblenými dvířky, čelním prosklením, úložným dřevníkem a možností připojení externího přívodu vzduchu pro hoření.
Kamna s terciálním spalováním vyniknou v každém interiéru.
Spalovací komora je vyložena vermikulitovými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem.
Sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem pod dvířky, terciální vzduch je přednastaven z výroby. Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Externí přísun vzduchu je ze zadní strany kamen.
Otevírání dvířek pro přiložení je možné holou rukou, protože ocelová klika dvířek je dutá se zadním provětráním, takže se během topení ochlazuje a nepálí.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 5,0 kW |
| Maximální výkon: | 8,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 120,0 m3 |
| Účinnost: | 80,5 % |
| Průměr odkouření: | 130 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 824,0 mm |
| Hmotnost: | 105,0 kg |
| Maximální délka polen: | 38,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,6 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 506/916/432 |