Krbová vložka s teplovodním výměníkem Heat W 4g 59.50.04
s čelním prosklením a výkonem výměníku cca 9,9 kW.
| Výrobce | Romotop |
| Kód produktu | HW4N 04 |
| Dostupnost | 2 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová vložka s teplovodním výměníkem Heat W 4g 59.50.04 s čelním prosklením
má celkový výkon 13 kW (6,5 - 16,9 kW), z toho teplovodní výkon výměníku cca 9,9 kW (5- 12,9 kW).
Krbové vložky mají speciální patentovanou konstrukcí teplovodního výměníku TRIPLE PASS, která zvýší účinnost vložky až o 10 %. Rám dveří je vyroben z tuhého válcovaného profilu.
Krbové vložky jsou určeny pro konvekční provoz s odvětrávacími mřížkami.
Všechny modely jsou vybaveny centrálním přívodem externího vzduchu.
Spalovací komora je vyložena speciálním odolným materiálem IGNITON, který je dostupný ve světle šedém nebo černém provedení dle přání zákazníka. Na dně je výklopný litinový rošt a praktický popelník. Sekundární přívod vzduchu oplachuje sklo dvířek a zabraňuje tak usazování nečistot. Regulace primárního a sekundárního spalovacího vzduchu je jediným ovládacím prvkem.
Bezpečnost zajištuje integrovaná vychlazovací smyčka a v balení naleznete odvzdušňovací ventil.
Čistící otvor pro vyčištění výměníku je v horní části nad dvířky.
Volitelné příslušenství: kryt s izolací
Možnost dodání topidla včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | Rovné |
| Nominální výkon: | 13,0 kW |
| Teplovodní výměník: | Ano |
| Výkon výměníku: | 9,9 kW |
| Objem vody ve výměníku: | 51,0 l |
| Vychlazovací smyčka: | Ano |
| Vytápěcí schopnost: | 300,0 m3 |
| Účinnost: | 88,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 3,8 kg |
| Průměr odkouření: | 180 mm |
| Hmotnost: | 206,0 |
| Maximální délka polen: | 40,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl): | 690/1225/540 |