Krbová vložka Heat T 3G 70.50.04 - oboustranné prosklení (tunel) s ohništěm na široko a bočním otvíráním dvířek.
| Výrobce | Romotop |
| Kód produktu | HT3Z 04 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová vložka HEAT T 3G 70.50.04 - oboustranné prosklení (tunel), boční otvírání dvířek je
vložka s výkonem 10 kW (5 - 13 kW), vhodná pro vytápění větších prostor . Je určena pro konvekční i akumulační krby s odvětrávací mřížkou.
Vložku Heat můžete doplnit akumulačními prvky (horní a boční sady - dle modelu vložky)
pro prodloužení předávání mírného sálavého tepla do interiéru.
Sklo dvířek je designově potištěno. Dvířka se otevírají do boku, panty jsou na levé straně.
Ve spodní části vložky je příruba pro napojení externího přisávání vzduchu, který se rozděluje
na primární - pod rošt - a sekundární - na oplach skla. Regulace množství vzduchu je
pod dvířky jedním ovládacím prvkem.
Spalovací komora je vyložena speciálním odolným materiálem IGNITON, dostupným ve
světle šedém nebo černém provedení dle přání zákazníka. Na dně je výklopný rošt a vnitřní popelník.
Inovativní systém vedení spalin v horní části ohniště , tzv. Double spin (dva deflektory) zvyšuje
účinnost a ekologičnost krbové vložky.
Možnost dodání krbové vložky včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | oboustranné (tunel) |
| Nominální výkon: | 10,0 kW |
| Výkon topeniště: | 13,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 260,0 m3 |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,1 kg |
| Průměr odkouření: | 180 mm |
| Hmotnost: | 190,0 |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm: (š./v./hl):: | 808/1192/570 |