Krbová vložka Heat L 4G S 70.44.33.24 - levé rohové prosklení má menší zástavbovou hloubku.
| Výrobce | Romotop |
| Kód produktu | HL4SX 24 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová vložka HEAT L 4G S 70.44.33.24 - levé rohové prosklení, boční otvírání dvířek je díky
výkonu 9 kW (4,5 - 11,7 kW) vhodná pro vytápění větších prostor. Krbová vložkou má menší zástavbovou hloubku a široké prosklení - šířka dvířek je 678 mm ! Je určena pro konvekční i akumulační krby s odvětrávací mřížkou.
Vložku Heat můžete doplnit akumulačními prvky (horní , boční a zadní sady - dle modelu vložky)
pro prodloužení předávání mírného sálavého tepla do interiéru.
Sklo dvířek je designově potištěno a je dělené, tzn. čelní a boční sklo jsou na sraz k sobě. Dvířka se otevírají do boku, panty jsou na pravé straně, klika vlevo.
Ve spodní části vložky je příruba pro napojení externího přisávání vzduchu, který se rozděluje
na primární - pod rošt - a sekundární - na oplach skla. Regulace množství vzduchu je
na pravé boční straně pod dvířky jedním ovládacím prvkem.
Spalovací komora je vyložena speciálním odolným materiálem IGNITON, dostupným ve
světle šedém nebo černém provedení dle přání zákazníka. Na dně je výklopný rošt a vnitřní popelník.
Inovativní systém vedení spalin v horní části ohniště , tzv. Double spin (dva deflektory) zvyšuje
účinnost a ekologičnost krbové vložky.
Možnost dodání krbové vložky včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | Rohové |
| Nominální výkon: | 9,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 220,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,7 kg |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Hmotnost: | 128,0 |
| Maximální délka polen: | 45,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm: (š./v./hl):: | 744/1086/419 |