Krbová vložka Heat 4G 70.44.14 s ohništěm
na široko je vhodná pro nízkoenergetické domy.
| Výrobce | Romotop |
| Kód produktu | H4P 14 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová vložka HEAT 4G 70.44.14 s rovným moderním prosklením na šířku je díky nízkému výkonu
5,8 kW (2,9 - 7,5 kW) vhodná do menších prostor a nízkoenergetických domů. Je určena pro konvekční i akumulační krby s odvětrávací mřížkou.
Vložku Heat můžete doplnit akumulačními prvky (horní , boční a zadní sady - dle modelu vložky)
pro prodloužení předávání mírného sálavého tepla do interiéru.
Sklo dvířek je designově potištěno. Dvířka se otevírají do boku, panty jsou na levé straně.
Ve spodní části vložky je příruba pro napojení externího přisávání vzduchu, který se rozděluje
na primární - pod rošt - a sekundární - na oplach skla. Regulace množství vzduchu je
pod dvířky jedním ovládacím prvkem.
Spalovací komora je vyložena speciálním odolným materiálem IGNITON, dostupným ve
světle šedém nebo černém provedení dle přání zákazníka. Na dně je výklopný rošt a vnitřní popelník.
Inovativní systém vedení spalin v horní části ohniště , tzv. Double spin (dva deflektory) zvyšuje
účinnost a ekologičnost krbové vložky.
Možnost dodání krbové vložky včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | Rovné |
| Nominální výkon: | 5,8 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 190,0 m3 |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,7 kg |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Hmotnost: | 133,0 |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm: (š./v./hl):: | 779/1042/404 |