Modulární designový krb Harmony L HA - keramika s rohovým prosklením a vč. akumulační sady je vhodná do menších interiérů.
| Výrobce | Romotop |
| Kód produktu | HARXDHLDM 10 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Modulární designový krb HARMONY L HA - keramika, panty vlevo s podtmaveným rohovým prosklením je konvekční krb s pláštěm z velkoplošných keramických kachlí. Kachlový obklad je ze dvou čelních stran , na zadní straně je plech, takže krb je určený k umístění do rohu místnosti. Barvu keramiky si můžete vybrat z 50-ti barevných odstínů.
Díky modulárnímu řešení konstrukce je instalace logicky uspořádaná a rychlá, většinou bez nutnosti stavebního zásahu zabere cca 1 den.
V krbu Harmony jsou navíc již integrované akumulační prstence Mammoth s vnitřní litinovou
spirálou, které se během topení nahřejí a potom dlouhou dobu předávají naakumulované
teplo postupným sáláním do prostoru. Výkon krbu je 5,5 kW (2,8-7,2 kW).
Jádrem krbu je krbová vložka s rohovým prosklením s děleným sklem a bočním otvíráním.
Ohniště je vyložené speciálními tvarovkami Igniton, v horní části je systém deflektorů pro vyšší účinnost spalování, na dně je rošt a popelník, externí přisávání vzduchu ve spodní části je dozadu nebo dolů, regulace hoření je jednou páčkou pod dvířky. Kouřovod pr. 150 mm lze napojit nahoru nebo dozadu. Záklop obestavby tvoří odvětrávací mřížka, přes kterou do prostoru proudí ohřátý vzduch,
Krb splňuje nejpřísnější ekologické normy dle směrnice Ecodesign.
Možnost dodání krbu včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál pláště: | keramické kachle |
| Nominální výkon: | 5,5 kW |
| Maximální výkon: | 7,2 kW |
| Dávka paliva: | 1,6 kg |
| Akumulace: | Ano |
| Doba výdeje tepla: | 5,0 |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Hmotnost: | 368,0 kg |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 526,0 mm |
| Externí přísun vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Maximální délka polen: | 25,0 cm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry v mm (š./v./hl): | 460/1656/460 |