Kachlová krbová kamna Gremio 3 s pláštěm
z keramických kachlí s jemným vzorem, s možností osazení dodatečné akumulace vyniknou v každém interiéru.
| Výrobce | Romotop |
| Kód produktu | GREMIO 3 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna GREMIO 3 jsou obložena moderními hladkými keramickými kachlemi, barvu kachle můžete vybrat ze 57-mi barevných odstínů. Snadno tak kamna sladíte s vaším interiérem, kde mohou krásně vynikat.
Kamna GREMIO 3 jsou vhodná i do nízkoenergetických staveb. Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru. Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem pod dvířky.
Dvířka jsou standartně ocelová, ale je možné objednat i dvířka moderní celoprosklená (Gremio 3G).
Do horní části kamen nad ohniště lze doplnit akumulační tvarovky (38 kg) pro prodloužení doby sálání tepla v době po vyhasnutí ohně.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+keramika |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 5,8 kW |
| Maximální výkon: | 7,5 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 160,0 m3 |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 229,0 mm |
| Hmotnost: | 193,0 kg |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,6 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 38,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl.): | 617/1455/432 |