Moderní litinová krbová kamna Glance L černý lak jsou vhodná do větších otevřených interiérů.
| Výrobce | Hergom |
| Kód produktu | HER-2005051 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 48 měsíců |
Moderrní litinová sálavá kamna Glance L černý lak jsou kamna s velkým designovým čelním
prosklením a také s prosklenými boky pod litinovým pláštěm. Oheň tak vidíte ze všech stran.
Krásná struktura litiny a jednoduché linie vyniknou v každé domácnosti.
Během topení se nahřeje celý litinový povrch kamen a teplo se šíří do okolí dlouhou dobu příjemným sáláním. Povrchová teplota kamen je vyšší než u konvekčních kamen.
Výkonem 7 kW (7-11) jsou kamna vhodná do větších otevřených interiérů.
Ohniště kamen je vyloženo vermikulitem, dno je litinové, na dně je rošt s popelníkem.
Ovládání primárního vzduchu pod rošt a sekundárního vzduchu na oplach skla Airwash je jednou
páčkou ve spodní části. Kamna lze připojit na externí přísávání vzduchu pr.80 mm, kouřovod
pr.150 mm lze napojit nahoru nebo dozadu.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 7,0 kW |
| Maximální výkon: | 11,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 220,0 m3 |
| Účinnost: | 84,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 716,0 mm |
| Hmotnost: | 188,0 kg |
| Maximální délka polen: | 55,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 80,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl.) : | 700/825/415 |