Krbová kamna Gaia Forno s troubou - bordo
s celolitinovým ohništěm.
| Výrobce | Nordica |
| Kód produktu | GaiaFornobordo |
| Dostupnost | skladem |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna Gaia Forno s troubou - keramika bordo jsou perlou mezi kachlovými kamny.
Krásně vytopí prostor o objemu až 180 m3 a navíc v troubě nad ohništěm upečete kuře nebo koláč.
Masivní kachlový obklad dlouho drží naakumulované teplo, teplý vzduch se zároveň šíří do prostoru
konvekčním prouděním v meziplášti kamen a větracími otvory v horní keramické desce.
Kamna mají třízónové spalování, regulace primárního vzduchu je kolečkem ve dvířkách k popelníku,
sekundární vzduch se ovládá šoupátky nad a pod dvířky ohniště.
Kamna maji litinová dvířka ohniště i trouby, celolitinové ohniště s otočným roštěm, velkým
popelníkem, trouba o objemu 19 l je smaltovaná, ve dvířkách je osazený teploměr .
Kouřovod pr. 120 mm se napojuje z horní desky. Součástí dodání je smaltovaný pekáček.
Kamna Gaia Forno můžete vidět na naší prodejně v Ratajích.
Akční cena platí na vystavený kus .
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+litina+keramika |
| Nominální výkon: | 6,0 kW |
| Maximální výkon: | 9,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 180,0 m3 |
| Účinnost: | 82,0 % |
| Průměr odkouření: | 120 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Hmotnost: | 186,0 kg |
| Maximální délka polen: | 25,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,7 kg |
| Trouba: | Ano |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm /š./v./hl): | 495/1331/468 |
| Rozměr trouby v mm (š./v./hl): | 227/296/290 |