Krbová kamna Foresta s ohništěm na přikládání dlouhých polen.
| Výrobce | Haas + Sohn |
| Kód produktu | 0470815100000 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna FORESTA jsou ocelová kamna na nožičkách, s dlažbou v dekoru dřeva na bočních stranách a s širokým ohništěm na polena dlouhá až 50 cm.
Kamna mají regulovatelný výkon 2,7 - 8,1 kW, jsou proto vhodná do menších domů, na chaty a chalupy.
Velké rovné sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem. Regulace hoření je páčkou pod dvířky, Terciální vzduch přichází do ohniště nad plameny,
Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního odvodu spalin pr. 120 mm.
Konvekční proudění teplého vzduchu je přes mřížky v horní desce a na bocích kamen.
Kamna nemají možnost připojení externího vzduchu pro hoření.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 8,1 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 146,0 m3 |
| Účinnost: | 76,0 % |
| Průměr odkouření: | 120 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Hmotnost: | 72,0 kg |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,4 kg |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 692/610/321 |