Moderní krbová kamna Flok 2.0 s velkým oblým
prosklením a keramickou deskou nad ohništěm jsou vhodná pro nízkoenergetické domy .
| Výrobce | Austroflamm |
| Kód produktu | 056004 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna FLOK 2.0 v provedení ocelový plášť a vnitřní keramická deska nad ohništěm
vás upoutají krásným velkým oblým čelním prosklením. Tento model o výkonu 4 kW (2,5 - 6 kW) je vhodný pro nízkoenergetické domy nebo menší prostory.
Do kamen je možné navíc osadit sadu akumulačních tvarovek HMS o váze 77 kg
a prodloužit předávání naakumulovaného tepla cca o 4 hodiny.
Nad ohništěm je prostor s keramickou deskou , kam si můžete postavit např. hrnek s čajem,
aby vydržel dlouho teplý. Kamna je možné usadit na ocelový podstavec v. 30 cm, který bude sloužit jako úložný prostor na dřevo.
Ohniště je vyloženo akumulačními deskami Keramott, na dně je rošt s popelníkem,
regulace hoření je jednou páčkou na čelní straně pod dvířky. Kouřovod pr. 130 mm
lze napojit nahoru nebo dozadu, externí přísun vzduchu je ze zadní strany.
Volitelné příslušenství: akumulační desky HMS, ocelový oevřený podstavec v. 30 cm.
Doporučené palivo: dřevo, lisované ekobrikety.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+keramika |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 4,0 kW |
| Maximální výkon: | 6,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 88,0 m3 |
| Účinnost: | 80,9 % |
| Průměr odkouření: | 130 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 850,0 mm |
| Hmotnost: | 110,0 kg |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,5 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 77,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry v mm (š./v./hl.) : | 425/958/417 |
| Ohniště v mm (š./v./hl): | 282/379/248 |