Flexibilní potrubí izolované pr. 100 mm - černé pro přívod
vzduchu ke kamen. Délka 0,75 m.
| Výrobce | Karl |
| Kód produktu | K401053 |
| Dostupnost | do týdne |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Ohebné flexibilní potrubí izolované pr. 100 mm - černé je spirálově stáčený a profilovaný pás
z hliníkové slitiny tloušťky 80 mikronů pro přívod studeného vzduchu do kamen.
Izolační návlke zamezí tvorbě kondenzátu. Délka 0,75 m.
Hadice nelze použít pro vložkování komínů a odtah spalin !
| Pracovní teplota: | 250°C |
| Průměr Dw.: | 102 mm |
| Průměr Dz:: | 136 mm |
| Délka v mm:: | 750 |